Pływanie to nie tylko dyscyplina dla młodych ludzi. Wielu pływaków po zwieńczeniu swojej kariery decyduje się na uczestnictwo w zawodach MASTERS.
Zawody te odbywają się w różnych miastach Polski. Część z nich kwalifikowana jest do Pucharu Polski a najistotniejsze odbywają się dwa razy do roku. Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters planowane są zimą i latem. W tym roku mieliśmy okazję dopingować pływaków na letnich Mistrzostwach w Szczecinie a zimowe zorganizowane będą w Gliwicach. W połowie listopada na basenie Olimpijczyk w Gliwicach będą rywalizować najlepsi Polscy Mastersi. Zawody odbędą się w wielu kategoriach wiekowych rozdzielonych na pięcioletnie grupy na 25 metrowym basenie.
Realizatorzy zawodów posiadają dla wygrywających medale a także dyplomy a trzech najlepszych zawodników w kategorii kobiet i panów wg ocen Fina Masters otrzyma pamiątkowe puchary.
Jako największy producent koszulek dla pływaków zapraszamy do naszego sklepu – http://swimtees.eu. Znajdziecie tam kilkanaście wzorów koszulek pływackich, które na bank Wam się spodobają. Oprócz koszulek z nadrukiem dla pływaków w sprzedaży posiadamy kubki czy też torby na zakupy z tymi samymi nadrukami.