Tegoroczne mistrzostwa świata w rosyjskim Kazaniu już za nami. Przed wieloma pływakami szykowanie do wielu innych zawodów na poziomie lokalnym i międzynarodowym a u nas już lada dzień dużo nowości.
Jesteśmy podczas sporządzania nowej kolekcji koszulek dla pływaków, które winny zadowolić nawet najbardziej wymagających. Po cichu możemy wam napisać iż zdecydowaliśmy stworzyć nowe kolekcje koszulek dla ratowników WOPR a także trenerów i instruktorów pływackich. Wiemy że to dzięki pracy ratowników WOPR czujemy się na każdej pływalni bezpieczni. Koszulki z nadrukami dla ratowników będą stanowiły specjalną kategorię w sklepie swimtees.eu. Kolejne kategorie stworzymy dla instruktorów i trenerów pływackich kształcących nasze dzieci perfekcji w technikach pływackich. Mamy nadzieję że podołamy Waszym przewidywaniom. W opracowaniu modeli współdziałamy z grupą ratowników i pływaków ze Śląska.
Chcemy tu szczególnie podziękować Beacie Sulewskiej, która jest największym krytykiem naszych koszulek. Dla wszystkich, którzy nie znają Beaty jest ona medalistką w pływaniu i uczestniczką wielu zawodów w kraju i na arenach międzynarodowych.

Zapraszamy do sklepu z koszulkami dla pływaków – swimtees.eu