W poprzedni weekend wykorzystaliśmy piękną słoneczną pogodę na poprowadzenie małych warsztatów. Nasi klienci chcieli z naszą pomocą wykonać parę prac ażeby zapoznać się z techniką drukowania farbkami do tkanin INKODYE. Na starcie musieliśmy przyszykować pomieszczenie. Z powodzeniem w piwnicy udało nam się wygospodarować odrobinę miejsca. Na „koziołkach“ z Castoramy ułożyliśmy kawałek płyty i stanowisko było gotowe. Chcieliśmy wypróbować nadruk wykorzystując gotową ramę do sitodruku, pomalować tenisówki używając uzbierane listki i kwiatki a także nadrukować chusteczkę przy pomocy folii INKOFILM.
Praca przebiegała w miłej atmosferze, byliśmy ugoszczeni kawką i ciastem. Na finalne rezultaty wszyscy oczekiwali zniecierpliwieni. Po wypraniu wszystkich koszulek, chusteczek i tenisówek wywiesiliśmy wszystko na słońce aby ładnie wyschło. Zadowolenie było obopólne pomimo kilku błędów w produkcji, które opiszemy w kolejnym artykule.
Nie zapominajmy iż całe życie to nauka i nie powinno się ustępować pomimo porażek. Użytkujcie nasze farbki do tkanin i starajcie się z nich wyczarować piękne projekty.